Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd

Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd

Szczegóły firmy
Rodzaj działalności: Producent
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki: WILLSTRONG®, FASHIONBOND®, ALYBOND®
Rok założenia: 1995
pc Export: 60% - 70%
Opis Firmy

Guangzhou Willstrong New Material Holding Co., Ltd., sąsiadująca z wieloma firmami z listy Fortune 500 na całym świecie, mieściła się w Guangzhou Economic and Technological Development Zone, strefie rozwoju na poziomie państwa. Zarządzanie jakością firmy jest zgodne z ISO9001: 2008. Uzyskaliśmy również certyfikat ISO14001: 2004 i OHSAS18001: 2007.

WILLSTRONG angażuje się w lekkie metalowe materiały kompozytowe, panele aluminiowe i posiada profesjonalne doświadczenie w dostarczaniu satysfakcjonujących rozwiązań dotyczących różnorodnych metalowych paneli kompozytowych, licznych kolorów powierzchni, perforacji lub aplikacji w kształcie 3D, a także zintegrowanego systemu na zamówienie. spółki należały do ​​trzech marek, tj. WILLSTRONG ® , FASHIONBOND ® i ALYBOND ® .

Misja

Koncentrując się na rynku, koncentrując się na potrzebach klientów, perspektywach globalnych i operacjach ponadnarodowych, stał się szanowaną firmą naukową; kreatywna klasyczna jakość, przewodzenie rewolucji kosmicznej i skupienie się na opracowaniu i zastosowaniu nowych materiałów w celu stworzenia nowego świata ochrony środowiska i oszczędności energii.
Wizja
Do tej pory firma obsługiwała ponad 1000 klientów krajowych i zagranicznych, a jej produkty sprzedawały się dobrze w ponad 60 krajach i regionach. Główne zakończone projekty obejmują projekt renowacji lotniska Paris-Charles de Gaulle, rosyjskiego budynku federalnego, indonezyjskiego lotniska, budynku Hangzhou LV i centralnej osi Expo w Szanghaju. Projekt, Xi'an Zhongda International Business Center, Shenzhen Energy Building, itp., Od pogłębiania pomysłów, zdobywania wymagań, wdrażania produktów do usług aplikacyjnych, każdy element zweryfikował jakość naszych produktów, ale był również świadkiem śladu nasza historia marki.
Orzecznictwo
Standard:CE
Numer:
Data wydania:2016-06-14
Data wygaśnięcia:
Zakres / piecyk:
Wydane przez:
Standard:Fr Cerificate_BS476 part6&7
Numer:
Data wydania:2015-10-23
Data wygaśnięcia:
Zakres / piecyk:
Wydane przez:
Czat
Poprosić o wycenę
Zmień język